Welcome London Covent Garden Piazza

  • 66 m²

66 m² apartmán Welcome London Covent Garden Piazza zahrnuje 3 ložnic a může ubytovat až 7 lidí. Stanice metra Charing Cross je 5 minut chůze od ubytování.

Z pokojů je možnost shlížet dolů na město. Apartmán má 2 koupelen.

Toto ubytování nabízí kompletní kuchyni.

Regent's Park je 3 km od apartmánu, zatímco centrum města Londýn je 1 km daleko. Toto místo se nachází 1 km od Buckinghamský palác. Apartmán Welcome London Covent Garden Piazza se nachází ve čtvrti The Strand, asi 5 minut chůze od Rules Restaurant a Clos Maggiore, kde se podává řada jídel. Kousek od apartmánu Welcome London Covent Garden Piazza se nachází Divadlo Adelphi Theatre.

Potřebujete více možností?
Check Top hotels near Welcome London Covent Garden Piazza
Kula London - Covent Garden Maiden Lane
Cena pouze pro mobilní zařízení

Kula London - Covent Garden Maiden Lane

8.6
Vynikající 150 recenzí
86 m od ubytování
USD 296 USD 266
za noc
Luxury Flat In Covent Garden
Cena pouze pro mobilní zařízení

Luxury Flat In Covent Garden

9.2
Výjimečný 46 recenzí
104 m od ubytování
USD 358 USD 322
za noc
Trafalgar Square Apt Near Charing Cross
Cena pouze pro mobilní zařízení

Trafalgar Square Apt Near Charing Cross

8.4
Velmi dobrý 11 recenzí
335 m od ubytování
USD 833 USD 750
za noc
    Jak se dostat do hotelu

    Letiště

    Londyn
    14 km

    Vlaková nádraží

    Charing Cross Railway Station
    300 m

    Vybavení

    Internet

    • Wi-Fi

    Možnosti parkování

    • Parkování

    Služby v ubytování

    • Nepřetržitě otevřená recepce
    • Úložna zavazadel

    V kuchyni

    • Rychlovarná konvice
    • Kuchyňské potřeby

    Pro děti

    • Dětské postýlky

    V pokojích

    • Topení
    • K dispozici čaj a káva
    • Jídelní stůl
    • Žehlení

    V koupelně

    • Pračka
    • Toaletní potřeby zdarma

    Zařízení

    • LCD TV

    Obecná zařízení

    • Zákaz kouření na místě
    • Detektory kouře

    Domácí mazlíčci

    • Domácí zvířata nejsou povolena !

    Důležité informace

    Přihlášení: od 15:00 do 21:00
    Odhlášení: od 03:00 do 11:00
    Často kladené otázky
    • ❓
      Kde je apartmán Welcome London Covent Garden Piazza apartmán umístěn?
      Apartmán Welcome London Covent Garden Piazza apartmán se nachází v blízkosti Národní galerie.
    • ❓
      Jaké známé atrakce jsou v blízkosti apartmán Welcome London Covent Garden Piazza?
      Mezi oblíbená místa poblíž apartmán Welcome London Covent Garden Piazza patří mimo jiné Londýnské akvárium, Regent's Park, Buckinghamský palác.
    • ❓
      Kolik stojí pobyt v apartmán Welcome London Covent Garden Piazza apartmán?
      Cena pronájmu apartmán Welcome London Covent Garden Piazza apartmán je 756 £.
    • ❓
      Jaké možnosti stravování najdu v blízkosti apartmán Welcome London Covent Garden Piazza?
      Mezi restaurace v blízkosti apartmán Welcome London Covent Garden Piazza patří restaurace Rules Restaurant a Clos Maggiore, které se nacházejí jen asi 5 minut chůze.
    • ❓
      Je v toto ubytování typu apartmán připojení k internetu?
      Ano, toto ubytování typu apartmán nabízí Wi-Fi.
    • ❓
      Jaká je velikost toto ubytování typu apartmán?
      Toto ubytování typu apartmán má celkovou výměru 66 m².

    Umístění

    Map
    Poblíž

    Letiště

    Londyn
    14 km

    Vlaková nádraží

    Charing Cross Railway Station
    300 m

    Zajímavosti v okolí

    Restaurace v okolí

    Galerie

    Recenze

    Pokud jste v tomto hotelu zůstali, podělte se s námi o své zkušenosti, prosím

    Napište recenzi

    Napište recenzi

    Kdy jste cestovali?

    Váš bod hodnocení

    1
    2
    3
    4
    5
    6
    7
    8
    9
    10
    Velmi špatný
    Vynikající

    Informace o vás

    Odkud jste?
    Děkuji! Děkujeme, že jste si udělal(-a) čas a podělil(-a) se o své zkušenosti. Vaše recenze bude brzy zveřejněna.
    Přejít na recenze
    Recenze nebyla odeslána.

    Kontaktujte nás

    Pokud potřebujete více než 4 pokoje, požádejte prosím o skupinovou rezervaci.
    Informace o vás
    Předmět
    Zpráva
    Welcome London Covent Garden Piazza

    Zobrazit na mapě:

    Památky
    Doporučené restaurace
    Veřejná doprava
    Děkujeme vám za vaši reakci
    Děkujeme za přihlášení
    Zavřít